KariyerPanel : KariyerPanel.Com internet hizmetleri   
İstanbul Sesli Sohbet

Tüm İstanbul ilinden giriş yapan kullanıcılarımıza selam olsun. Türkiyemizin en kalabalık ili olan metropol şehrimiz için seslisohbet odasını kullanıma açmış bulunmaktayız. Gayemiz İstanbul ilinden aramıza katılım sağlayan sesli sohbet severleri bir araya toplamaktır. Peki İstanbul Sohbet odamızın özelliği nedir onu sizlerle paylaşalım.

İstanbul ve çevre illerden katılım sağlayan kullanıcılarımızın bir araya gelerek sohbetlerini reale taşımaları amacıyla daha iyi kaynaşabilmeleri için odamızı aktif ettik. Odamızın kullanım dili Türkçe'dir. Kesinlikle farklı dil türlerine müsaade edilmeyecektir. Hareketli ve slow parçalar dinlenebilecek. Gerekirse belirli saatlerde mikrofonda sadece sohbet işlemine müsaade edilecektir. Kullanıcılarımızın kaynaşabilmeleri için gerekli olan tüm hazırlıklar yapılacaktır.

İstanbul sohbet odamızda diğer sesli ve kameralı sohbet odalarımız gibi tamamen ücretsiz olacaktır. Sizlerde bu odamızdan daha iyi yararlanabilmek için sistemimize üye olabilirsiniz. Tüm katılım sağlayan misafir ve kalıcı üye dostlarımıza iyi sohbetler dileriz.

18 Tem 12:19 0
YORUM BÖLÜMÜ
Görünecek isim
E-Posta adresiniz (yayınlanmayacak)
  Güvenlik Kodu